Anderson przechodzi badania medyczne w USA. City ustala rekordowy transfer
Elliot Anderson jest już praktycznie piłkarzem Manchesteru City. Angielski gwiazdor przechodzi badania medyczne w Stanach Zjednoczonych, a jego transfer do The Citizens ma być największym w historii klubu. Według doniesień mediów negocjacje między drużyną Pepa Guardioli a poprzednim zespołem zawodnika praktycznie się zakończyły, pozostały już tylko formalności związane z finalizacją umowy.
Anderson, jeden z najzdolniejszych młodych piłkarzy reprezentacji Anglii, od dłuższego czasu był obserwowany przez sztab Manchesteru City. Jego umiejętności techniczne, szybkość i inteligencja gry przyciągały uwagę kilku europejskich gigantów, ale ostatecznie to klubu z Etihad Stadium udało się przebić konkurencję. Transferowa opowieść angielskiego zawodnika pokazuje determinację liderów City w budowaniu drużyny zdolnej konkurować na najwyższym poziomie.
Obstawiaj sport u legalnego bukmachera
Sprawdź Fuksiarz →Wartość transakcji ma znacznie przekroczyć dotychczasowe rekordy transferowe klubu, co świadczy o wiarze zarządu w potencjał dwudziestoparoletniego piłkarza. Manchester City od lat inwestuje w młode talenty, przekształcając ich w gwiazdy światowego formatu. Anderson ma nadzieję, że podąży ścieżką wielu swoich poprzedników i stanie się kluczowym elementem zespołu walczącego o trofeów w Anglii i Europie.
Badania medyczne przeprowadzane w USA są ostatnim krokiem procesu transferowego. Po ich pozytywnym wyniku, jeśli do tego dojdzie, Anderson będzie mógł podpisać kontrakt z Citizens. Dla piłkarza to ogromna szansa na grę w jednym z najlepszych zespołów świata i pracę z Pepa Guardiolą, trenerem o niepowtarzalnym dorobku w światowym futbolu. Dla Manchesteru City to zaś inwestycja w przyszłość klubu, który nieustannie poszukuje świeżości i nowych sił zdolnych utrzymać pozycję brytyjskiego kolosa.
Obstawiaj sport w Fuksiarzu
1000 PLN + 10 PLN freebet